Kim jesteśmy?

Do Początku

Świat kręci się wokół historii, które ludzie opowiadają od zarania dziejów. Więc i my chcemy opowiadać historie. O ideach, przedmiotach, ludziach, firmach, zawodach. Najważniejsze jest to, że opowiadając o nich, zawsze wracamy do początku.

W naszym programie poznacie genezę różnych rzeczy, które często są zaskakujące lub pełne ciekawych faktów.

Prowadzący

Krzysztof Nowak

Filmowiec

Pracował w startupach, agencjach, januszpolach i islandzkim browarze. Cierpi na chroniczną potrzebę włóczęgi, dlatego postanowił obrać styl życia cyfrowego nomada i oddać się swojej pasji – filmowaniu. Założyciel Single Hop Media – studia produkcyjnego tworzącego video w praktycznie każdym miejscu na świecie. Podcaster. Prywatnie miłośnik piwowarstwa i wszystkiego co można zrobić na rowerze, publicznie obsesjonalny gaduła.

Michał Kasprzyk

Mówca

Przemówienia sprawiły, że życie wywróciło mu się do góry nogami i dzięki temu ma teraz cel w życiu, pracę i żonę. Przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie, więc pomaga wygłaszać lepsze przemówienia ludziom, którzy chcą skuteczniej przekazywać swoją wiedzę lub inspirować innych. Mówca czerpiący wiele z TEDa. Organizator TEDxWroclaw. Podcaster. Założyciel Biura Mówców Spice, które pomaga w kontakcie ze świetnymi prelegentami. Zaangażowany w projekt pierwszej europejskiej analogowej bazy kosmicznej z zespołem Space Is More.

Pierwszy odcinek jest świetny! Przede wszystkim z dwóch powodów:
Przygotowanie merytoryczne i dokopanie się do informacji, o których absolutnie nie miałem pojęcia, było na absolutnie wysokim poziomie.
A druga kwestia jest taka, że format w jakim Kris i Michał prowadzą podcast Do Początku jest absolutnie rewolucyjny na polskim rynku.

Dawid Straszak

Podcast CHARYZMAtyczny